Namų drėkinimo sprendimai

Culligan supranta švaraus ir skanaus vandens svarbą jūsų šeimos sveikatai ir gerovei. Turėdami daugiau nei 80 metų patirtį vandens valymo srityje, didžiuojamės galėdami pasiūlyti daugybę novatoriškų sprendimų namams šioje srityje, pritaikytų jūsų konkretiems poreikiams

Peržiūrėti mūsų produktus
Sector Residential 1

Susipažinkite su mūsų buitinio vandens valymo sprendimų asortimentu

Išnagrinėkite mūsų vandens valymo sprendimų namams asortimentą, skirtą geresniam vandeniui jums ir jūsų šeimai užtikrinti.

Vandens butelių dozatoriai

Prie tinklo prijungti filtrų skirstytuvai

Vandens tiekimas buteliuose

Priedai

Culligan Image

Esame pasirengę padėti jums patenkinti visus jūsų poreikius.

Įrengimas
Nasi specjaliści zajmą się instalacją pełnego zakresu urządzeń do wody z naszej oferty. Nie ma dla nas zadań zbyt małych, ani zbyt dużych.
Techninė priežiūra
Reguliariai prižiūrime jūsų vandens prietaisus. Priklausomai nuo pasirinkto gaminio, mūsų paslaugos apima: filtrų keitimą, reguliarią dezinfekciją ir dalių keitimą.
Aptarnavimas telefonu
Jei kiltų problemų, tiesiog paskambinkite mums ir mes sutaisysime arba pakeisime jūsų prietaisą. Siūlome visiškai administruojamą klientų aptarnavimo paslaugą, kad jaustumėtės visiškai prižiūrimi.

Nemokama neįpareigojanti citata

Pirkti ar nuomotis? Jūsų sprendimas! Galime jums patarti ir pritaikyti sprendimą jūsų poreikiams.

  Žingsnis 1/3

  Kas jūs esate?

  Grąžinti

  Žingsnis 2/3

  Jūsų buvimo vieta

  Grąžinti

  Žingsnis 3/3

  Kontaktinė informacija

  Jūs sutinkate, kad Eden gali saugoti ir tvarkyti Jūsų duomenis, kaip aprašyta privatumo politikoje.

   


  Culligan Image

  Kodėl verta rinktis „Culligan” pasiūlymą savo namams?

  Žinios ir patirtis, kuria galite pasitikėti
  "Culligan" yra patikimas vardas vandens valymo pramonėje nuo 1936 m. Mūsų patyrę specialistai yra įsipareigoję teikti geriausius vandens valymo sprendimus, paremtus moderniausiomis technologijomis.
  Specialūs sprendimai
  Tikime, kad kiekvienas namų ūkis yra unikalus. Mūsų ekspertai įvertins jūsų vandens kokybę ir konkrečius reikalavimus, kad sukurtų individualų sprendimą, kuris užtikrins jums ir jūsų šeimai švarų ir skanų vandenį.
  Platus produktų asortimentas
  "Culligan" siūlo platų gaminių pasirinkimą, atitinkantį jūsų namų ūkio vandens poreikius - nuo vandens minkštiklių ir filtravimo sistemų iki geriamojo vandens sprendimų ir viso namo vandens valymo.
  Culligan Image

  Dėl "Culligan" produktų pasaulyje kasmet išleidžiama 40 milijonų mažiau plastikinių butelių.

  „Culligan” įsipareigojimas – padėti atsisakyti vienkartinių plastikinių pakuočių, skatinti tvarumą ir ekologiškesnę ateitį. Sužinokite daugiau apie veiksmus, kurių imamės, kad sukurtume geresnį ir tvaresnį pasaulį.

  Mūsų poveikis