Mūsų paslaugos

Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų komanda yra pasirengusi jums padėti. Mes pasirūpinsime jumis ir jūsų gaminiais. Nuo montavimo iki įrangos priežiūros ir garantinio aptarnavimo. Pasitikėkite ekspertais, pasitikėkite „Culligan”.

Susisiekite
Culligan 3
banner_01_service

Kodėl verta rinktis "Culligan"?

„Culligan” jau daugiau kaip 85 metus yra patikimas partneris, teikiantis vandens sprendimus namams ir biurams. Nesvarbu, ar norite įrengti šalto vandens dozatorių, ar daugiafunkcinį čiaupą, mes turime specialistų, kurie jums padės ir patars. Galite būti tikri, kad mūsų kvalifikuotų drėkinimo specialistų komanda pasirūpins, kad jūsų sistema veiktų optimaliai efektyviai ir tiektų geresnį vandenį tada, kai jums jo reikia. Geresnis vanduo, pasiekiamas ranka.

Specialūs paslaugų paketai, kuriuos rekomenduoja mūsų ekspertai

Susipažinkite su mūsų paslaugomis, skirtomis maksimaliai išnaudoti mūsų produktus.

Culligan Image

Vandens aparato aptarnavimas ir priežiūra

Jei iš mūsų išsinuomojate vandens aparatą, mes jums suteiksime visas aparato priežiūros paslaugas. Tai apima aparato įrengimą ir nuolatinę priežiūrą. Taip pat teikiame reguliarias dezinfekavimo ir filtrų keitimo paslaugas, kad jūsų aparatas būtų saugus naudoti ir atitiktų higienos standartus. Svarstote, kokį vandens filtravimo iš tinklo aparatą pasirinkti? Mielai padėsime išsirinkti tinkamą modelį ir parodysime geriausią vietą jūsų aparatui.

Įrengimas
Mūsų specialistai užtikrina optimalias jūsų skirstytuvo montavimo sąlygas. Jokia užduotis nėra per sunki ar per mažai svarbi.
Paslauga
Mes pasirūpinsime jūsų dozatoriumi, atlikdami reguliarią techninę priežiūrą, keisdami filtrus ar dalis ir reguliariai dezinfekuodami.
Klientų aptarnavimas
Turite klausimų arba norite pranešti apie prietaiso gedimą? Tiesiog paskambinkite į mūsų Klientų aptarnavimo skyrių ir mes padėsime jums išspręsti problemą.
Patarimai
Nežinote, ko jums reikia? Mes mielai ir neįpareigojančiai patarsime, koks sprendimas jums labiausiai tinka.

Susisiekite su mūsų ekspertais

Užpildykite toliau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime dėl jūsų užklausos.

    Jūs sutinkate, kad Eden gali saugoti ir tvarkyti Jūsų duomenis, kaip aprašyta privatumo politikoje.