Sužinokite daugiau

Čia rasite svarbiausių klausimų ir atsakymų apie vandens dozatorius santrauką. Jei turite papildomų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus.

Vandens skirstytuvai ir tipai

Vandens dozatoriaus naudojimas turi šiuos privalumus: - taupomas laikas ir pinigai: Vandens dalytuvas yra daug pigesnis nei vandens pirkimas mažos talpos buteliuose. Be to, sutaupote laiko apsipirkimui - Saugote aplinką: Naudodami vandens dalytuvą išvengsite nereikalingos vienkartinių vandens butelių gamybos ir transportavimo. Ilgainiui taip sumažinamas plastiko atliekų kiekis - Moderni įranga: Dėl elegantiško ir kompaktiško dizaino "Culligan" vandens dalytuvai puikiai dera bet kurioje biuro virtuvėje, bute ar valgykloje. Dėl to jie traukia akį ir moderniai papildo bet kurią patalpą. - Jūsų patogumui: "Culligan" siūlo visą spektrą vandens rūšių: atšaldytą, kambario temperatūros, karštą, negazuotą ar gazuotą. Jums belieka tik mėgautis jo skoniu. Įrangos priežiūra pasirūpins "Culligan".

Priklausomai nuo pasirinkto prietaiso, galite gerti skirtingos temperatūros vandenį:

 • Atšaldytas
 • Kambario temperatūros
 • karštą
Be to, priklausomai nuo prietaiso, galite pasirinkti gazavimo lygį:
 • negazuotą
 • Lengvai gazuotas
 • Gazuotas

Deja, į šį klausimą nėra tinkamo atsakymo, nes tai priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių ir individualių klientų poreikių. Tarp jų yra šie:

 • Kokio tipo vandens jums reikia (filtruoto vandens iš čiaupo ar vandens didelės talpos buteliuose)? Gazuotas, karštas?
 • Jūsų vandens poreikiai?
 • Jūsų dirbančių žmonių skaičius?
 • Kur norite pastatyti vandens aparatą?
 • Ant stalviršio, ant grindų ar įmontuotą?
Visada galite paklausti mūsų specialistų ir jie parengs neįpareigojantį pasiūlymą, pritaikytą jūsų poreikiams.

Taip. Filtruoto vandens sistemos sumažina vienkartinių platinių pakuočių gamybos ir vandens transportavimo poreikį, todėl sumažėja į atmosferą išmetamo CO2 kiekis. Taip pat nereikia perdirbti vienkartinių pakuočių, o tam taip pat naudojami ištekliai ir išmetamos šiltnamio efektą sukeliančios dujos. Gamindami vandens dalytuvus naudojame aplinkai nekenksmingas medžiagas ir technologijas. Pavyzdžiui, mūsų vandens dozatoriuose naudojami aplinkai nekenksmingi šaldymo agentai, pavyzdžiui, R600 arba R290. Jų šiltnamio efektą sukeliančių dujų susidarymo potencialas yra 300-400 kartų mažesnis nei vis dar dažnai naudojamo šaldymo agento R134a.

Taip. Daugiapakopė filtravimo sistema sumažina suspenduotų kietųjų dalelių kiekį iki 0,15 µm. Taip pašalinama iki 99,99 proc. galimų patogenų. Tačiau mineralai ir mikroelementai lieka, nes jie yra daug mažesni už naudojamų filtrų poras.

Ne. Jie skiriasi filtravimo metodu ir laipsniu: - Filtruotas vanduo iš "Culligan" vandens aparato: naudojamas aktyvintosios anglies filtravimas ir kapiliarinė mikrofiltracijos technologija. Suspenduotos dalelės iki 0,15 µm išfiltruojamos, tačiau mineralinės medžiagos lieka. - Vanduo iš atvirkštinio osmoso vandens aparato: jis filtruojamas per atvirkštinio osmoso filtrus, tačiau suspenduotos dalelės iki 0,001 µm ir mineralinės medžiagos taip pat išfiltruojamos.

Vandentiekio vandeniui mikrofiltruoti naudojama aktyvintosios anglies technologija su kapiliarine membrana ir sidabro jonais, kad vanduo ilgą laiką būtų švarus ir higieniškas.

Nuomojate ar perkate platintoją?

Priklausomai nuo vandens aparato tipo ir funkcijos, išlaidos gali labai skirtis. Naudodami "Culligan" galite gerti sveiką, filtruotą vandentiekio vandenį vos už 8 svarus sterlingų per dieną, o tai reiškia, kad sutaupysite daug lėšų, palyginti su vienkartinių butelių vandeniu.

"Culligan" vandens dozatorius galite užsisakyti internetu naudodamiesi mūsų kontaktų forma arba paskambinę mūsų konsultantų komandai. "Culligan" vandens dozatorius siūlo visoje šalyje.

"Culligan" vandens aparatą galima išbandyti 14 dienų be jokių įsipareigojimų. Tokį testą galite užsisakyti atlikę vos kelis veiksmus: Išsiuntę prašymą atlikti testą, atlikite toliau nurodytą procedūrą:

 1. Susitarkite dėl susitikimo: mes su jumis susisieksime ir suderinsime su jumis bandymo laikotarpio ir įrengimo datą.
 2. Vandens aparato prijungimas: sutartu laiku "Culligan" technikas prijungs bandymo įrenginį prie vandentiekio tinklo arba pristatys jį jums.
 3. Išbandykite vandens dalytuvą: per bandomąjį laikotarpį galite kruopščiai išbandyti vandens dalytuvą ir paimti tiek vandens, kiek norite.
 4. Pasilikite arba grąžinkite: jei po dviejų savaičių bandomojo laikotarpio mūsų įrenginys jūsų netenkina, mes nedelsdami jį priimsime atgal. Jei mūsų prietaisas jums patiks, mielai pateiksime jums pasiūlymą jį įsigyti arba išsinuomoti.

Abu variantai turi skirtingų privalumų ir trūkumų:Vandens aparatonuoma Nuomos variantas - tai lanksčios finansavimo galimybės ir nedidelės įsigijimo išlaidos, kurios suteikia akivaizdų ekonominį pranašumą. Be to, į nuomos sutartį įeina reguliari techninė priežiūra, patikrinimai ir garantija. Tikslios vandens aparato nuomos išlaidos priklauso nuo pasirinkto vandens aparato modelio ir sutarties trukmės. Mielai pateiksime jums individualų pasiūlymą. Vandens aparatoįsigijimas Įsigydamivandens aparatą mokate visą jo kainą. Todėl jūsų įsigijimo išlaidos yra gerokai didesnės nei tuo atveju, jei įrenginį nuomotumėtės, tačiau mokate tik vieną kartą ir nebesirūpinate dėl mėnesinių nuomos įmokų. Pasirinktinai galite sudaryti papildomą aptarnavimo sutartį, kuri pratęsiama kasmet.

Prieš perkant verta pagalvoti apie individualius reikalavimus, įskaitant: - Įrengimą: kur bus montuojamas vandens dozatorius? Ar vandens dozatorius bus statomas ant stalviršio, ant grindų ar spintelės viduje? - Specialūs reikalavimai: ar yra kokių nors specialių įrengimo reikalavimų, pvz., įrengti siaurame praėjime? - Naudojimo intensyvumas: kiek žmonių naudosis vandens dozatoriumi? - Vandens rūšys: kokios vandens rūšys turėtų būti prieinamos (atšaldytas, karštas, gazuotas ir pan.)?

Tolesni veiksmai užsisakius vandens aparatą iš "Culligan":

 1. Su jumis bus susisiekta, kad kuo greičiau būtų susitarta dėl prietaiso pristatymo arba sumontavimo.
 2. Įrengimas: "Culligan" technikas prijungs vandens dalytuvą prie jūsų vandens šaltinio arba pristatys dalytuvą sutartu laiku.
 3. Naudokite ir mėgaukitės vandeniu: jūsų vandens dozatorius jau paruoštas naudoti ir galite pradėti mėgautis švariu, skaniu ir saugiu "Culligan" vandeniu.
 4. Reguliari priežiūra: mėgaukitės švariu geriamuoju vandeniu, o likusiu pasirūpinsime mes. Į mūsų nuomos pasiūlymą įeina reguliari techninė priežiūra kas 6 mėnesius. Pasirinktinai, jei įrenginį įsigyjate iš karto, galite įsigyti techninės priežiūros sutartį. Abiem atvejais reguliariai su jumis susisieksime ir susitarsime dėl įrenginio techninės priežiūros.

Visiems "Culligan" vandens dozatoriams suteikiama vienerių metų garantija.

Dozatoriaus valymas ir priežiūra

Kaip dozatoriaus naudotojas, turėtumėte imtis toliau nurodytų veiksmų, kad reguliariai valytumėte savo dozatorių:

 • Kasdien ištuštinkite lašų padėkliuką ir reguliariai valykite jį indaplovėje ne žemesnėje kaip 60 laipsnių Celsijaus temperatūroje.
 • Kasdien dezinfekuokite vandens dalytuvą, ypač liečiamas dalis, pvz.
Be to, "Culligan" du kartus per metus dezinfekuos jūsų vandens dozatorių. Ant vandens dozatoriaus esančiame aptarnavimo lipduke nurodyta, kada buvo atliktas paskutinis aptarnavimas. Ši paslauga įtraukta į nuomos sutartį.

Naudodamiesi vandens dozatoriumi, ypač laikykitės šių nurodymų:

 • Laikykitės atstumo nuo kitų naudotojų.
 • Naudokite tik švarius geriamuosius indus.
 • Mygtukus valdykite tik švariais, dezinfekuotais pirštais.
 • Nelieskite vandens dozatoriaus rankomis.
 • Venkite sąlyčio tarp geriamojo indo ir vandens išdavimo taško.

"Culligan" pasirūpins jūsų įrenginio priežiūra ir aptarnavimu. Mūsų nuomos pasiūlymuose tai jau įskaičiuota į kainą ir atliekama du kartus per metus. Taigi jums nereikės dėl nieko nerimauti. Techninės priežiūros vietoje metu mūsų apmokyti aptarnavimo specialistai išvalys visą sistemą. Visos vandens tiekimo linijos išplaunamos ir įrenginys detaliai dezinfekuojamas:Įrenginio vidinis valymas apima vandens aparato valymą:

 • visų vandens išdavimo dalių dezinfekavimas
 • filtro kasetės keitimas
 • Vandens išleidimo angos valymas
 • priekinio skydelio valymas
 • Išorinis lašėjimo padėklo valymas
 • Išorinis lašėjimo grotelių valymas
 • Vizualinis, funkcinis ir sandarumo testas
UV-C modulį reikia keisti kartą per metus. Tai mokama paslauga.

Išjunkite vandens dozatorių

 • Nenaudojamas prietaisas turi likti prijungtas prie elektros tinklo.
 • Vandens tiekimas į prietaisą neturi būti nutrauktas.
 • Negalima nutraukti CO2 tiekimo.
 • Nenaudojamas prietaisas turi būti pažymėtas kaip išjungtas (pvz., informaciniu lipduku). Jei naudojate įrenginį su karšto vandens funkcija, ji turi būti įjungta.
 • Jei vandens aparatas nenaudojamas ilgą laiką, kas tris dienas per jį reikia praleisti 2-3 litrus vandens. Tam paimkite po 1 litrą kiekvienos rūšies vandens (atšaldyto, karšto, gazuoto).

Kaip ir ilgą laiką nenaudotiems vandentiekio vamzdžiams (išjungus 14 dienų), rekomenduojame, kad "Culligan" specialistai atliktų profesionalią dezinfekavimo paslaugą. Susisiekite su mumis, kad susitartumėte dėl susitikimo. Jei reikia, mielai pagreitinsime kitą planuojamą aptarnavimą.

Dozatoriaus vieta ir montavimas

Vandens dozatoriui parinkite tinkamą vietą: laisvai prieinamą, ne tiesioginiuose saulės spinduliuose, be daug dulkių ir purvo. Prie tinklo prijungtoms sistemoms taip pat reikia šalto vandens šaltinio, elektros jungties, o kai kurių modelių vandens dozatoriams - kanalizacijos išleidimo angos.

Ne, nes jums nereikia rūpintis vandens dozatoriaus įrengimu. Galite pasirūpinti, kad mūsų technikas sumontuotų jūsų prietaisą. Mes pasirūpinsime profesionaliu prietaiso įrengimu jums patogiu laiku.

Tai priklauso nuo konkretaus vandens aparato modelio. Mūsų stalviršio ir laisvai pastatomų aparatų nereikia jungti prie kanalizacijos sistemos, nes juose yra nuimamas lašėjimo padėklas. Jį galima lengvai ištuštinti ir išvalyti. Tačiau, pageidaujant, laisvai pastatomuose aparatuose gali būti įrengtas tiesioginis nutekėjimas į kanalizaciją. Mūsų laisvai pastatomus aparatus galima prijungti prie kanalizacijos sistemos arba naudoti perpildymo jutiklio rezervuarą, kuris montuojamas aparato pagrindo viduje.

Kiti klausimai

Galima įsigyti įvairios talpos CO2 balionų. Iš vieno CO₂ baliono (1,5 kg) galima pagaminti apie 200-250 litrų putojančio vandens. Taip pat siūlome didesnius 3,7 kg ir 5 kg talpos anglies dioksido balionus.