Mes keičiame vandenį, kad pakeistume visų žmonių gyvenimą ir apsaugotume planetą.

image-1

Mes esame Culligan.

Mūsų misija – suteikti žmonėms tiesioginę prieigą prie švaraus, saugaus ir geresnio skonio vandens, pasitelkiant mūsų didžiulę patirtį tvarumo, mokslo ir paslaugų srityse.

Culligan International
10_Outdoor_Front-Door-Technician_6792-1

Jūsų partneris, tiekiantis geresnį vandenį.

Jau daugiau nei 80 metų bendrovė „Culligan“ yra pasaulinė vandens valymo lyderė, siūlanti įvairiausius sprendimus – nuo geriamojo vandens paprastų namų filtravimo sistemų iki komercinių. Iš vandens minkštinimo filtrų, skirtų namų ūkiams, tiekėjo išaugome iki patikimo partnerio, pristatančio daugiau nei 35 prekių ženklus 90 šalių. Esame pasauliniai ir vietiniai vandens ekspertai, įsipareigoję keisti vandenį, kad pakeistume žmonių gyvenimą ir apsaugotume planetą.

Mūsų istorija
Daugiau nei 90 metų mūsų misija - tiekti švarų, sveiką ir puikaus skonio vandenį.
1936
1942
1958
1975
1987
1990
2015
2020
2021
2022
Mūsų istorija
Daugiau nei 90 metų mūsų misija - tiekti švarų, sveiką ir puikaus skonio vandenį.

Mūsų Pėdsakas

Keičiame vandens kokybę milijonams žmonių visame pasaulyje.

Mūsų gaminiai ir paslaugos užtikrina, kad vanduo švarus ir saugus namuose, biuruose ir bendruomenių vietose visame pasaulyje.
Map-1
140 mln.
aptarnaujamų vartotojų per metus
90+
Daugiau nei 90 šalių, kuriose vykdomos tiesioginė ir netiesioginė veikla
20 tūkst.
Daugiau nei 20 tūkst. paslaugų teikėjų apsilankymų per dieną
14 tūkst.
Daugiau nei 14 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje
ourimpact_hero-1

Daryti tai, kas gerai žmonėms ir planetai.

Siekiame keisti vandenį, daryti teigiamą įtaką gyvenimui ir tobulinti pasaulį. Susipažinkite su mūsų darbu tvarumo, naujovių, įvairovės ir įsitraukimo bei kitose srityse.

Atsisiųsti aplinkosaugos, socialinę ir valdymo (ESG) ataskaitą

Mūsų tvarumo įsipareigojimai

Homes glass water 1

Siūlome tvarias alternatyvas, skirtas įvairiems troškulio malšinimo poreikiams: tiek namuose, tiek darbe, tiek kelionėje. Sukūrėme ir įgyvendinome gaminių gyvavimo ciklo įvertinimo priemones, pagrįstas duomenimis, ir siekiame iki 2030 m. 100 % įdiegti naujų gaminių vertinimą pagal ESG kriterijus.

Aktyviai stebime ir mažiname savo poveikį aplinkai, mažindami anglies dvideginio išmetimą, gerindami vandens priežiūrą ir saugodami biologinę įvairovę.

Esame įsipareigoję suteikti darbo vietas visame pasaulyje, kuriose laikomasi įvairovės, lygybės ir įtraukimo principų. Siekiame, kad 2030 m. bent 35 % vadovaujamų pareigų užimtų moterys, padidėtų rasinis ir etninis atstovavimas JAV vadovaujančiose pozicijose.

Esame pasiryžę savo verslą plėtoti atsakingai ir etiškai, taip pat su visais elgtis pagarbiai. Kad pasiektume savo tikslus, numatėme užduotis ateičiai. Iki 2030 m. sieksime, kad visi mūsų tiekėjai pripažintų ir laikytųsi mūsų Tiekėjų elgesio kodekso ir ESG.

Aplinkos apsauga

500 mln. kg
Kasmet sunaudojama 500 mln. kg mažiau plastiko
~5B kg
Kasmet išmetama į aplinką ~5B kg mažiau CO2
Kasmet prireikia ~40 mlrd. mažiau vienkartinių plastikinių butelių

Poveikio aplinkai skaičiuoklė

Jūs galite prisidėti prie gerų pokyčių.

Rinkdamiesi „Culligan“ padėsite aplinkai.
Pasirinkite gaminį ir sužinosite, kiek išteklių sutaupote.

Kategorija:
Laikas:
Galite sutaupyti:
01
500 ml vienkartinio naudojimo plastikinių butelių
02
kg plastiko
0
kg of CO2 lygu
Tai būtų lygu:
0
Automobiliu nuvažiuotiems kilometrams3
0
LED lemputės degimo valandoms4
0
Skridimo lėktuvu valandoms5
0
10 metų augusiems medžiams6

Pateikiami duomenys apie produktą, atsižvelgiant į pasirinktą regioną.

  1. Remiantis tuo pačiu vandens kiekiu, suvartotu pasirinkus „Culligan“ gaminius (tinkamiausius palyginti, pvz., 500 ml PET vandens butelius) ir virdulyje virintą vandenį.
  2. Remiantis bendruoju 500 ml PET vandens butelių svoriu, atėmus bendrąjį plastiko, sunaudoto „Culligan“ gaminiams ir pakuotėms, svorį.
  3. Remiantis tuo, koks anglies dvideginio kiekis susidaro vidutiniu benzininiu automobiliu nuvažiavus tam tikrą atstumą, JAV aplinkos apsaugos agentūros duomenys: https://www.epa.gov/energy/greenhouse-gas-equivalencies-calculator
  4. Remiantis tuo, koks anglies dvideginio kiekis susidaro degant 9 W šviesos diodų (LED) lemputei, Australijos duomenys.
  5. Remiantis tuo, koks anglies dvideginio kiekis susidaro „Boeing 747-400“ (naudojamu tolimiems tarptautiniams skrydžiams) skridus keletą valandų, remiantis „Carbon Independent“: https://www.carbonindependent.org/22.html
  6. Remiantis tuo, kiek anglies dvideginio sunaudoja vidutiniai spygliuočiai arba lapuočiai medžiai, pasodinti mieste ir augę 10 metų, remiantis JAV aplinkos apsaugos agentūros duomenimis: https://www.epa.gov/energy/greenhouse-gases-equivalencies-calculator-calculations-and-references#seedlings