Mūsų paslaugos įmonėms ir namams

Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų komanda yra pasirengusi jums padėti. Tikimės, kad galėsime pasirūpinti jumis ir jūsų gaminiais. Nuo montavimo iki techninės priežiūros ir garantinio aptarnavimo. Pasitikėkite ekspertais. Pasitikėkite „Culligan”.

Susisiekite.

Culligan 3
banner_01_service

Kodėl verta rinktis "Culligan"?

Patirkite ramybę su „Culligan” – jau daugiau kaip 85 metus patikimu specializuotų drėkinimo sprendimų partneriu. Nesvarbu, ar jums reikia gaivinančio vandens dozatoriaus, patikimos vandens minkštinimo sistemos, universalaus universalaus čiaupo ar patogaus geriamojo šaltinio viešosioms erdvėms, mūsų ekspertų komanda padės jums patarimais.

Galite būti tikri, kad mūsų kvalifikuoti drėkinimo sprendimų specialistai optimizuos jūsų sistemos veikimą, užtikrindami, kad visada mėgausitės geriausiu vandeniu būtent tada, kai jo reikia. Su „Culligan” geresnis vanduo yra ranka pasiekiamas.

Specialūs paslaugų paketai, kuriuos rekomenduoja mūsų ekspertai

Mūsų ekspertų rekomenduojami specializuotų paslaugų paketai:

Culligan Image

Vandens aparato aptarnavimas ir priežiūra

Jei iš mūsų išsinuomojate vandens aparatą, mes jums suteiksime visas aparato priežiūros paslaugas. Tai apima aparato įrengimą ir nuolatinę priežiūrą. Taip pat teikiame reguliarias dezinfekavimo ir filtrų keitimo paslaugas, kad jūsų aparatas būtų saugus naudoti ir atitiktų higienos standartus. Svarstote, kokį vandens filtravimo iš tinklo aparatą pasirinkti? Mielai padėsime išsirinkti tinkamą modelį ir parodysime geriausią vietą jūsų aparatui.

Įrengimas
Mūsų specialistai užtikrina optimalias jūsų skirstytuvo montavimo sąlygas. Jokia užduotis nėra per sunki ar per mažai svarbi.
Paslauga
Mes pasirūpinsime jūsų dozatoriumi, atlikdami reguliarią techninę priežiūrą, keisdami filtrus ar dalis ir reguliariai dezinfekuodami.
Klientų aptarnavimas
Turite klausimų arba norite pranešti apie prietaiso gedimą? Tiesiog paskambinkite į mūsų Klientų aptarnavimo skyrių ir mes padėsime jums išspręsti problemą.
Patarimai
Nežinote, ko jums reikia? Mes mielai ir neįpareigojančiai patarsime, koks sprendimas jums labiausiai tinka.

Susisiekite su mūsų ekspertais

Užpildykite toliau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime dėl jūsų užklausos.

    Jūs sutinkate, kad Eden gali saugoti ir tvarkyti Jūsų duomenis, kaip aprašyta privatumo politikoje.