Vandens skirstytuvai biurams

Atraskite mūsų naujoviškus vandens dozatorius, sukurtus specialiai biurams. „Culligan” įmonėms siūlo vandens dozatorius su įvairiomis vandens parinktimis, atitinkančiomis visų darbuotojų pageidavimus.

Užsisakykite pasiūlymą

 

 

 

 

 

 

Sector Offices 1

Geresnis vanduo darbe

Turime daug patirties teikiant aukščiausios kokybės drėkinimo sprendimus biurams. Aprūpinsime jūsų darbuotojus švariausiu, saugiausiu ir geriausio skonio vandeniu.

Culligan Product
Vandens kokybė ir higiena

Mėgaukitės aukščiausią pasaulyje sertifikatą turinčia vandens valymo technologija „Firewall®”, „BioCote®” antimikrobine apsauga, neliečiamais sprendimais ir mūsų paslaugomis… viskas, ko reikia, kad gerai jaustumėtės savo darbo vietoje.

Culligan Product
Griežtas sertifikavimas

Sukūrėme griežtai išbandytą ir sertifikuotą vandens valymo technologiją. Esame šios srities lyderiai, atliekantys biurų vandens sprendimų bandymus ir sertifikuojantys gaminius.

Culligan Product
Platus pasirinkimas

Suteikite savo darbuotojams visą geriamojo vandens pasirinkimą – šaltą, karštą, kambario temperatūros ir gazuotą. Kai kuriuose mūsų aparatuose yra patogus naudoti spalvotas LCD ekranas, todėl lengva patiekti pasirinktos rūšies vandenį.

Idealiai tinka biurams

Patogi galimybė biure gauti vandens skatina darbuotojus gerti vandenį.

Naujoviški produktai

Jie užtikrina patikimą veikimą ir tinkamą našumą bet kuriame biure.

Patikimas aptarnavimas

Įrengimas, priežiūra ir aptarnavimas po montavimo, kad galėtumėte būti ramūs ir be rūpesčių eksploatuoti.

Nemokama neįpareigojanti citata

Pirkti ar nuomotis? Jūsų sprendimas! Galime jums patarti ir pritaikyti sprendimą jūsų poreikiams.

  Žingsnis 1/3

  Kas jūs esate?

  Grąžinti

  Žingsnis 2/3

  Jūsų buvimo vieta

  Grąžinti

  Žingsnis 3/3

  Kontaktinė informacija

  Jūs sutinkate, kad Eden gali saugoti ir tvarkyti Jūsų duomenis, kaip aprašyta privatumo politikoje.

   


  Kodėl verta rinktis "Culligan"?

  Pasirinkite:

  Subalansuotas pasirinkimas

  Atraskite ekologiškus vandens sprendimus, padedančius įgyvendinti jūsų tvarumo tikslus. Mūsų siūlomi vandens dalytuvai paskatins darbuotojus pildyti daugkartinio naudojimo butelius ir stiklines, taip sumažinant vienkartinių plastikinių pakuočių kiekį. Sumažinus plastiko naudojimą darbo vietoje, sumažėja CO2 emisija, susijusi su plastikinių butelių gamyba, transportavimu ir šalinimu.

  Sustainability 5

  Darbuotojų produktyvumas

  Darbuotojų drėkinimas padeda padidinti jų energijos lygį ir koncentraciją darbo vietoje. Mūsų drėkinimo sprendimai pritaikyti visoms verslo sritims, užtikrinantys lengvą prieigą prie geriamojo vandens ir didesnį produktyvumą. „Culligan” teikia drėkinimo sprendimus visoms verslo sritims, įskaitant gamyklas, sandėlius, biurus ir mažmeninės prekybos vietas.

  Business office staff happy 2

  Saugiausias ir švariausias vanduo

  Išvalykite ir apsaugokite vandenį naudodami patentuotą „Culligan” technologiją. Firewall® UVC technologija užtikrina iki 99,9999 % patogenų neturintį vandenį. BioCote® technologija su sidabro jonais neleidžia daugintis mikroorganizmams. Anglies filtravimas, pašalinantis priemaišas, užtikrina skaidrų, puikaus skonio vandenį.

  Water filtration 6

  Lanksčios galimybės

  Mūsų laisvai pastatomi ir staliniai vandens dalytuvai suderina kokybę ir funkcionalumą, taupydami vietą virtuvėje. Mėgaukitės mūsų sistemų patogumu, įskaitant galimybę tiekti iki penkių rūšių vandenį, kuris idealiai tinka jūsų biuro darbuotojams drėkinti.

  Business office glass water 6

  Pirkti ar nuomotis: pasirinkite patys

  Siūlome lanksčias bendradarbiavimo galimybes, pritaikytas jūsų poreikiams

  Nuoma

  • Lanksčios finansavimo galimybės
  • Mažos mėnesio išlaidos
  • Į kainą įskaičiuota reguliari techninė priežiūra ir patikra

  Pirkimas

  • Vienkartinis mokėjimas pirkimo metu
  • Jokių papildomų nuomos išlaidų ateityje
  • Paslaugų sutartis gali būti sudaroma pasirinktinai
  Culligan Image

  Žalioji darbo vieta

  Padedame įmonėms siekti tvarumo tikslų, skatindami energetiškai efektyvią ateitį be plastiko. Visame pasaulyje dėl mūsų gaminių buvo išvengta 40 mlrd. vienkartinių plastikinių butelių naudojimo. Susisiekite su mumis, kad jūsų verslas taptų tvaresnis.

  Susisiekite su mumis