Sveikatos priežiūros įstaigoms skirti vandens dozatoriai

Pagerinkite personalo ir pacientų priežiūros kokybę naudodami mūsų vandens dalytuvus. „Culligan” siūlo platų saugių gaminių asortimentą, įskaitant bekontaktes ir valymo technologijas, kurios idealiai tinka naudoti sveikatos priežiūros sektoriuje.

Užsisakykite pasiūlymą
Sector Healthcare 2

Didesnis ligoninių saugumas ir higiena

Tiekdami savo vandens dozatorius ir užtikrindami neprilygstamą vandens švarumą bei sklandų įrangos veikimą, tenkiname ligoninių ir sveikatos priežiūros įstaigų drėkinimo poreikius. Mūsų klientai gauna naudos iš saugaus pacientų ir medicinos įstaigų personalo drėkinimo.

Culligan Product
Pažangi valymo technologija

Mūsų patentuota UVC technologija „Firewall®” visapusiškai išvalo vandenį, išvalydama dozavimo antgalį ir blokuodama kenksmingus virusus ir bakterijas, pavyzdžiui, Legionella, Salmonella, E.coli ir hepatito virusus, kad jie neužterštų vandens ir nesukeltų ligų.

Culligan Product
Higieninė apsauga

„BioCote®” užtikrina integruotą antimikrobinę apsaugą, kuri per 2 valandas 99,5 % sumažina bakterijų ir pelėsių augimą. Sumažina kryžminio užteršimo riziką, todėl vandens dozatorius ilgai išlieka švarus.

Culligan Product
Patikimas aptarnavimas

Mūsų kvalifikuoti specialistai teikia visų geriamojo vandens prietaisų techninės priežiūros paslaugas. Siūlome dezinfekavimo ir filtrų keitimo paslaugas, užtikrinančias aukštą vandens kokybę ir sklandų veikimą, kad galėtumėte būti ramūs.

Idealiai tinka sveikatos priežiūros įstaigoms

Prietaisai pagaminti iš antibakterinių medžiagų, naudojant UV technologiją, užtikrina higienišką naudojimą

Naujoviški produktai

Produktai, užtikrinantys sklandų veikimą, efektyvumą ir higieną judrioje aplinkoje

Popardaviminė priežiūra

Aukščiausios kokybės paslaugos, užtikrinančios patikimo dozatoriaus nepertraukiamą veikimą jūsų pacientams ir darbuotojams

Nemokama neįpareigojanti citata

Pirkti ar nuomotis? Jūsų sprendimas! Galime jums patarti ir pritaikyti sprendimą jūsų poreikiams.

  Žingsnis 1/3

  Kas jūs esate?

  Grąžinti

  Žingsnis 2/3

  Jūsų buvimo vieta

  Grąžinti

  Žingsnis 3/3

  Kontaktinė informacija

  Jūs sutinkate, kad Eden gali saugoti ir tvarkyti Jūsų duomenis, kaip aprašyta privatumo politikoje.

   


  Kodėl verta rinktis "Culligan"?

  Pasirinkite:

  Saugus, išgrynintas vanduo

  „Firewall® UVC” valymo technologija veikia kaip barjeras, saugiai išvalantis vandenį iki 99,9999 %, sumažinantis cistų, bakterijų ir virusų, įskaitant COVID-19, kiekį, todėl idealiai tinka sveikatos priežiūros reikmėms.

  Healthcare water 1

  Geriausia higiena

  Daugelis mūsų klientų išreiškia susirūpinimą dėl vandens aparato įrengimo patalpose, kuriose taikomi aukšti higienos standartai. Tačiau taikant tinkamas higienos procedūras ir tinkamai parinkus aukštos kokybės vandens aparato modelį, mūsų įrenginys nesunkiai atitiks jūsų aukštus reikalavimus. Mūsų ekspertų komanda yra pasirengusi patarti dėl geriausio modelio ir aptarnavimo galimybių.

  Water filtration 4

  Grynumas, kurio skonį galite pajusti

  Dėl daugybės sprendimų, tokių kaip filtravimo sistema ir UV-C įrenginys, taip pat dėl reguliarios nemokamos techninės priežiūros pacientams, lankytojams ir darbuotojams visada galėsite tiekti švarų geriamąjį vandenį. Mūsų aparatai tiekia vandenį, kuris užtikrina aukštą saugumo lygį visiems vartotojams.

  Glass water 1

  Geresnė vandens kokybė, mažesnės išlaidos

  Be to, kad galėsite mėgautis aukštos kokybės vandeniu, taip pat sumažinsite savo įstaigos eksploatavimo išlaidas. Taip yra todėl, kad mokėsite tik fiksuotą mėnesio nuomos mokestį, nepriklausomai nuo filtruojamo vandens kiekio. Taip ilgainiui sutaupysite pinigų, palyginti su išlaidomis perkant vandenį vienkartiniuose plastikiniuose buteliuose.

  Finances 2

  Pirkti ar nuomotis: pasirinkite patys

  Siūlome lanksčias bendradarbiavimo galimybes, pritaikytas jūsų poreikiams

  Nuoma

  • Lanksčios finansavimo galimybės
  • Mažos mėnesio išlaidos
  • Į kainą įskaičiuota reguliari techninė priežiūra ir patikra

  Pirkimas

  • Vienkartinis mokėjimas pirkimo metu
  • Jokių papildomų nuomos išlaidų ateityje
  • Paslaugų sutartis gali būti sudaroma pasirinktinai
  Culligan Image

  Filtruoja, valo, apsaugo

  „Firewall® UVC” valymo sistema užtikrina aukščiausią valymo lygį, pašalindama iki 99,9999 % patogenų. „BioCote®” technologija su sidabro jonų priedais stabdo mikrobų augimą. Anglies filtravimas užtikrina krištolo skaidrumo ir puikaus skonio vandenį, pašalindamas priemaišas, kurios turi įtakos spalvai, skoniui ir kvapui.

  Culligan Image

  Aukštos kokybės, stilingas dizainas

  Išskirtinė naudotojo patirtis Naudotojo sąsaja su ryškiaspalviu LCD ekranu, būsenos juosta ir iki penkių vandens dozavimo parinkčių, užtikrinančių neprilygstamą naudotojo patirtį Padeda siekti tvaraus drėkinimo sveikatos priežiūros įstaigose, nes naudoja aplinkai nekenksmingą vandens aušinimą, energiją taupantį miego režimą ir grafinę išsaugotų butelių skaičiaus funkciją Geresnė higiena, nes galima pasirinkti bekontaktį vandens dozavimą naudojant papildomą IR (infraraudonųjų spindulių) modulį.