Mūsų prekių ženklai

Sector Offices 4
Culligan Image

Tarptautiniu mastu pripažinti prekių ženklai

Kiekviename pasaulio kampelyje yra tikimybė, kad susidursite su mūsų prekių ženklais. Didžiuojamės būdami vieni iš labiausiai pripažintų ir patikimų vandens prekės ženklų pasaulyje. Didžiuojamės reputacija, kurią susikūrėme dėl klientų pasitikėjimo, naujovių ir kokybiškų paslaugų. Tiekiame švaresnį ir minkštesnį vandenį žmonėms visame pasaulyje, naudodami tokius prekės ženklus kaip „Culligan”, „Zip Water”, „ZeroWater”, „Blupura”, „Quench” ir kitus. Nuo namų ir biurų iki pramonės įmonių ir ištisų miestų. Savo įsipareigojimą kurti švarų vandenį parodome per kiekvieną išgeriamą stiklinę. Esame visur, kur žmonėms reikia geresnio vandens, o mūsų pasiekiamumas leidžia mums daryti didelį teigiamą poveikį pasauliniam tvarumui.

Pasauliniai prekių ženklai

Jau daugiau nei 80 metų „Culligan” yra vietinė vandens ekspertė. Projektuojame, montuojame ir aptarnaujame vandens minkštinimo ir filtravimo sprendimus, buteliuose išpilstyto vandens aparatus ir vandens filtravimo sistemas, kurios leido ištisoms patenkintų klientų kartoms mėgautis geresniu vandeniu nei bet kada anksčiau.

Pažangiausio pasaulyje geriamojo vandens įrenginio gamintojas. „Zip” turi apdovanojimus pelniusią technologiją, kuri tiekia filtruotą, atšaldytą, verdantį ar gazuotą vandenį į namus ir įmones.

Dėl pažangios jonų mainų technologijos ir 5 pakopų filtrų „ZeroWater” ąsočiai ir filtrai pašalina beveik visas (99,6 %) aptinkamas ištirpusias kietąsias medžiagas, palyginti su kitais pirmaujančiais prekių ženklais (50 %).

Pasirinkti prekių ženklai

Užgesinti

Patikimas vandens filtravimas, aušintuvai ir priedai įmonėms.

Waterlogic

Pasaulinis darbo vietų ir viešųjų erdvių drėkinimo sprendimų lyderis.

Purezza

Individualūs, išsamūs sprendimai HORECA sektoriui

Oazė

Tvarūs aukščiausios kokybės vandens sprendimai mokykloms, ligoninėms ir biurams.

Daugiau informacijos apie "Culligan

Atraskite "Culligan

Wasser ist unsere Welt – und unsere nachhaltigen Lösungen sind besser für Sie und den Planeten.

Unser Beitrag

With allem, was wir tun, engagieren wir uns für eine bessere und nachhaltigere Welt.